KLUB SENIORA W GMINIE BRZOZIE

SIEDZIBA KLUBU SENIORA W GMINIE BRZOZIE

BRZOZIE 51 c

87-313 BRZOZIE

TEL. GOPS +48564912925

 

Powiększ obraz:

Jest pogoda i jest moc

Jesień życia potrafi być naprawdę piękna. Widać to po seniorach z Klubu "Brzozowy Raj", którzy w czwartek, 16 maja, korzystając z pięknej pogody wybrali się na spacer po Brzoziu. Zabrali też ze sobą kijki do nordic walkingu, żeby przy okazji nabrać także fizycznej mocy.

Czytaj więcej o: Jest pogoda i jest moc
Powiększ obraz:

Na wycieczce jest wesoło

Klubowicze korzystają bardzo aktywnie z dobrodziejstw programu SENIOR+, który zapewnia im wiele atrakcji. Ale potrafią też sami się zorganizować i tak było 15 maja, kiedy to z własnych funduszy wybrali się na wycieczkę do Górki Klasztornej.

Czytaj więcej o: Na wycieczce jest wesoło
Powiększ obraz:

Uczniowie z Leźna u seniorów

W dniu 9 maja do klubu seniora zawitali mili goście ze Szkoły Podstawowej w Wielkim Leźnie. Było bardzo gwarno i wesoło. Uczniowie zaprezentowali seniorom swoje rozliczne talenty, które sprawiły im wiele radości. Relacje międzypokoleniowe zostały nawiązane z pewnością na dłużej.

Czytaj więcej o: Uczniowie z Leźna u seniorów
Powiększ obraz:

Jesień życia może być cool

Integracja to rzecz niezwykle ważna dla wszystkich, ale dla seniorów szczególnie. Starość nie musi być równa wycofaniu z życia, aktywności i kontaktów społecznych, bo może pozwolić na czerpanie radości z każdego dnia. Seniorzy z klubu "Brzozowy Raj" integrowali się z seniorami z klubu "Trzeci Wiek" działającym w Domu Kultury "Modraczek" w Bydgoszczy.

Czytaj więcej o: Jesień życia może być cool
Powiększ obraz:

Miła wizyta w Klubie Seniora

Klubowiczów z Klubu Seniora "Brzozowy Raj" odwiedziła grupa samorządowców z Gminy Świecie nad Osą. Wójt elekt Małgorzata Taranowicz z ciekawością oglądała pomieszczenia klubu, a także rozmawiała z seniorami. W spotkaniu uczestniczyli także radny elekt Andrzej Janowski, a ze strony Gminy Brzozie Wójt Danuta Kędziorska-Cieszyńska i przewodnicząca Maria Florkiewicz.

Czytaj więcej o: Miła wizyta w Klubie Seniora
Powiększ obraz:

Występy w szkole w Jajkowie

 

W sobotę, 16 marca w Szkole Podstawowej w Jajkowie odbył się Festyn Wiosenny połączony z X-leciem Wioski Tematycznej Początku Życia. W festynie aktywnie uczestniczyli seniorzy z Brzozia, którzy przygotowali przedstawienie na temat obrzędów i zwyczajów wielkanocnych. Występ zebrał gromkie owacje.

Czytaj więcej o: Występy w szkole w Jajkowie