KLUB SENIORA W GMINIE BRZOZIE

SIEDZIBA KLUBU SENIORA W GMINIE BRZOZIE

BRZOZIE 51 c

87-313 BRZOZIE

TEL. GOPS +48564912925

 

Powiększ obraz:

Dzień Seniora w gminie Brzozie

 

 

W dniu 16 listopada klubowicze z Brzozia obchodzili uroczyście Dzień Seniora. To dzień niezwykle ważny, bo seniorzy pełnią istotną rolę w społeczeństwie. Ich doświadczenie i mądrość są nieocenione, a dzięki nim młodsze pokolenia mogą czerpać z bogactwa przekazywanej wiedzy. Światowy Dzień Seniora stanowi doskonała okazję do wyrażenia szacunku i wdzięczności wobec osób starszych.

Czytaj więcej o: Dzień Seniora w gminie Brzozie
Powiększ obraz:

Seniorzy na otwarciu studia nagrań w Brzoziu

Data 11 listopada to symbol walki o wolność, symbol wiary, miłości i zwycięstwa. To dzień niezwykle ważny dla Polaków, bowiem w tym roku celebrowano 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W gminie Brzozie ten dzień jest zawsze uroczyście obchodzony. W tym roku połączono go z otwarciem i oddaniem do użytku dużej inwestycji. To nowoczesna i w pełni wyposażona sala widowiskowa wraz ze studiem multimedialnym.

Czytaj więcej o: Seniorzy na otwarciu studia nagrań w Brzoziu
Powiększ obraz:

Dla skrzydlatych przyjaciół

Okres zimowy jest niezwykle trudny dla ptaków. Gdy nadejda mrozy, a śnieg pokryje puszystą pierzynką wszystko dookoła, ptakom jest niezwykle trudno zdobyć pożywienie. Dlatego dokarmianie to większa szansa na ich przetrwanie, a także możliwość obserwacji oraz poznania wcześniej nieznanych gatunków. Jednak należy pamiętać, aby odpowiednio dokarmiać ptaki tak, aby w tym trudnym czasie im pomóc, a nie zaszkodzić. I do tego niezbędny jest karmnik.

Czytaj więcej o: Dla skrzydlatych przyjaciół
Powiększ obraz:

Tańczymy bachatę

Bachata to uczuciowy  taniec wywodzący się ze słonecznej i ciepłej Dominikany. Cechy charakterystyczne tego zmysłowego tańca to krok na cztery, duża praca bioder i uczucia między partnerami. Ale ten taniec można też tańczyć solo.

Czytaj więcej o: Tańczymy bachatę
Powiększ obraz:

Integracja czterech klubów seniora

W Wiejskim Domu Kultury w Karbowie, w czwartek, 5 października odbyło się spotkanie integracyjne klubów seniora z powiatu brodnickiego. Tego popołudnia spotkali się seniorzy z klubów w Szabdzie, Brzoziu, Osieku i Zbicznie.

Czytaj więcej o: Integracja czterech klubów seniora
Powiększ obraz:

Seniorzy zwiedzają Polskę. Wycieczka do Malborka

Jako że pogoda pozwoliła na udaną wycieczkę, seniorzy z klubu "Brzozowy Raj" zwiedzali Polskę. W ramach wycieczki wybrali sie tym razem do Malborka. Zwiedzili zamek krzyżacki i ogladali dinozaury w naturalnej welkości w DinoParku. Było też kino 5D.

Czytaj więcej o: Seniorzy zwiedzają Polskę. Wycieczka do Malborka