Nominowani do "Talentu Gminy Brzozie"

Konkurs "Talent Gminy Brzozie" to przedsięwzięcie organizowane od roku 2019 przez Wójt Gminy Brzozie, które ma na celu promocję uzdolnionych mieszkańców gminy. Nagrody są przyznawane w czterech kategoriach: nauka, sport, kultura i działalność społeczna. Komisja konkursowa spośród zgłoszeń dokonuje nominacji, a później wybiera zwycięzców każdej kategorii. W tym roku nominowany został Klub Seniora "Brzozowy Raj" w kategorii "działalność społeczna".

 

Spośród wszystkich nominowanych wybierana jest jedna nagroda publiczności (nowość w tym roku) w głosowaniu internetowym. Natomiast komisja konkursowa składająca się z 9 osób, z każdej kategorii wybiera jednego nominowanego do nagrody. Komisja nominowała klub seniora, który znalazł się w tej kategorii w zacnym towarzystwie.

Konkursowa Gala odbyła się uroczyście w Studiu Nagrań w Brzoziu w dniu 10 marca. Wśród gości nie zabrakło też delegacji z klubu seniora. Niestety w tym roku nie udało się zdobyć nagrody, ale nic straconego. Delegacja seniorów wystąpiła na scenie i odebrała nagrodę za nominację. Z pewnością seniorzy spróbują raz jeszcze w przyszłym roku i kto wie...